5 PÕHJUST MIKS ELEKTRIPARDEL VÕIKS KUULUDA SINU IGAPÄEVAELLU

5 PÕHJUST MIKS ELEKTRIPARDEL VÕIKS KUULUDA SINU IGAPÄEVAELLU

Paljude meeste jaoks on habemeajamine tülikas ja aeganõudev protsess, ning sellega ei soovita tegeleda. Reaalsuses on olemas väga palju erinevaid lahendusi, mis on kiired ja samas ka efektiivsed. Ilmselt kõige lihtsam lahendus saada endale hoolitsetud ja kena välimus on elektripardel. Elektri peal töötav seade võib küll alguses tunduda imelik ja ohtlik, kuid reaalsuses see nii ei ole. Tegemist on väga lollikindla süsteemiga ja tulemus on tõenäoliselt kvaliteetsem, kui olete varasemalt kasutanud habemeajamiseks žiletti. Erinevad elektripardlid on omavahel sarnased, kuid samas ka väga erinevad. Mõningatel pardlitel on kolm tera, mis lõikavad, kuid osadel näiteks üks, mis meenutab pigem juukselõikusmasinat. Endale sobiliku pardli valikul tuleb lähtuda eelkõige teie vajadustest ja eelarvest. Hinna poolest on vahed väga suured, kuid tavaliselt kaasneb sellega ka parem kvaliteet või pikem eluiga. Kui soetada näiteks 20-30 eurot maksev seade ei saa eeldada, et selle aku ja terad oleksid sama head, kui mõnisada eurot maksval tootel. Millised aga on need põhjused, miks elektripardel võiks kuuluda iga mehe igapäevaellu?

1) Säästate aega

Ilmselt on kõik mehed kogenud seda, et tihti peale jääb habe ajamata, kuna lihtsalt ei ole piisavalt aega asjade ettevalmistamiseks. Kui soovite, et raseerimine oleks võimalikult hea ja valutu, tuleb eelnevalt nägu niisutada, seejärel peale kanda vaht või geel, ning alles siis saate alustada habemeajamisega. Kõike seda saab vältida juhul, kui kasutate elektripardlit – eelnevalt mainitud tegevused jäävad ära ning isegi nägu ei pea märjaks tegema. Sellega säästate te kõvasti aega, ning ei ole vaja muretseda ka sellepärast, kas vaht läheb riiete peale. Sellega on tõenäoliselt kõik mehed kursis, kui kehvasti tuleb riiete pealt vaht maha. Kiireks ja kvaliteetseks lõikuseks on Philips S3110/06 Series 3000 seade kindel ost, kuna tegemist on kvaliteetse tootja klassikalise tootega.

2) Sobib tundlikule nahale

Mehed, kellel on tundlik nahk, teavad kui valulik on habet ajada ning mis tunne on mõne tunni jooksul peale habemeajamist. See on loomulik, et mõnel inimesel on õrnem nahk, kui teisel ning selle vastu ei ole kahjuks midagi erilist teha. Elektripardel võib olla aga lahendus, kuna lõiketerad liiguvad naha kohal ning otsene kokkupuude puudub. Žileti puhul aga on äärmiselt suur risk nahka nii öelda kraapida ja tekitada punetust ning muid probleeme. Kui tundsite ennast ära selle lõigu alguses, siis teile soovitame soetada keskmisest pisut parem pardli nagu näiteks Habemeajamisaparaat Braun 5030S.

3) Ohutu

Võimalik on kasutada ka kohtades, kus sa ei ole täiesti kindel, kas ja kuidas karvad on – selle all mõtleme näiteks kaela ja kukla piirkorda. Tihti peale jäävad mõned kohad vahele ning žilettiga ei julge nii öelda hoolimatult toimetada, kuna võib tekkida tõsine vigastus. Elektripardel, nagu ka eelnevalt mainitud, lõikab karvu naha kohalt mitte nahaga kokkupuutes olles. Tänu sellele jääb tulemus ühtlane ja samuti puudub võimalus nahka vigastada – loomulikult, iga asjaga on enda nahka võimalik vigastada, kui juhiseid ei jälgi. Sencor SMS5012GR puhul on võimalik kasutada erinevaid otsikuid ka piiramiseks ja pääsete ohutult ligi ka kõige kitsamatesse kohtadesse.

4) Soodne

Tõsi, esimene kord, kui ostate endale pardli tuleb arvestada suurema väljaminekuga, kui tavalise žiletti puhul. Arvestades, et korralik elektripardel peab vastu aastaid, siis selle aja jooksul ostaksite endale lugematul hulgal žilette ja habemeajamisvahtu. Kui need kulud kokku lüüa, siis soodsam variant on kasutada pardlit ning samuti ei pea muretsema sellepärast, kas tera on terav või mitte. Kvaliteetne pardel on terav ning jääb teravaks ka peale korduvat kasutamist. Loomulikult sõltub pisut see arvutus ka sellest, kui tihti te habet ajate.

5) Loodussõbralik

Kasutades pardlit säästate te ka loodust, kuna ei teki erinevat prügi, nagu näiteks žiletti pakendid, terad ja vahupurgid. Tänapäeva ühiskonnas on roheline mõtlemine kõrgelt hinnatud ning keegi kindlasti selle peale viltu ei vaata. Enne, kui ostad endale uued žiletid, mõtle hoolikalt läbi, kumb variant on mõistlikum. Meie soovitame säästa loodust ja enda näonahka ning soetada meie e-poest endale sobiliku elektripardli!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!