ŽILETT HABEMEAJAMISEKS – KUIDAS ÕIGESTI RASEERIDA

ŽILETT HABEMEAJAMISEKS – KUIDAS ÕIGESTI RASEERIDA

Kindlasti on meie hulgas palju meesterahvaid, kes kasutavad habeme eemaldamiseks pardlit või muid elektroonilisi vahendeid, kuid siiski ei tohi unustada, et on olemas ka žilett. Tegemist on klassikalise habemenoa kaasaegsema versiooniga. Vigastuste tekkimise oht on küllaltki väike, kui õigesti kasutada. Silmas tasub pidada seda, et kui tera hakkab nüriks minema, siis peab tegema teravahetuse või ostma uue toote. Ilmselt iga mees teab, mis tunne on habet raseerida nüri raseerijaga – tegemist on ülimalt ebameeldiva tegevusega, mis kraabib asjata nahka. Meie e-poest on võimalik näiteks soetada Gillette – Fusion Proshield komplekt, mille puhul on tegemist väga kvaliteetse ja tunnustatud tootja komplektiga. Olles pisut tutvustanud, mis on žilett, oleks õige aeg suunduda punktide juurde. kuidas see reaalsuses välja peaks nägema:

Niisuta – soovituslik on enne habeme raseerimist oma nägu puhastada mustusest näiteks näopesugeeliga. Samuti soovitatakse niisutamist, sest see muudab näos olevad karvad pehmemaks, seega ei teki ka vigastusi ja kogu protsess on küllaltki lihtne. Tuleb tähele panna, et žilett oleks terve ja sile, et sellega naha sisse lõhe ei tõmbaks.

Raseerimisgeel või vaht – võta pisut vahtu ja geel ning hõõru see ühtlaselt mööda oma nägu laiali ning kata kõik kohad, mis vajavad töötlust. Raseerimisgeel aitab omakorda veel nahka niisutada ning tagab selle, et žilett liiguks ühtlaselt ja korrektselt. Meie e-poes on näiteks saadaval Gillette Proglide Sensitive.
Kontrolli – enne, kui asud oma karvu eemaldama, tuleb veenduda, et žilett oleks korras ning geelist pehmendused oleksid endiselt ka töökorras ja aitaksid ära hoida naha ärritust.

Protsess – alguses tasub raseerida aeglaselt ning õrnalt, otsest vajadust ei ole tugevatele tõmmetele ning kindlasti tuleb meeles pidada ka seda, et tegemist on siiski noale sarnase asjaga, mis võib põhjustada tugevaid vigastusi. Kõigepealt tuleks eemaldada karvad karva kasvamise suunas tehtavate tõmmetega – hiljem on võimalik soovi korral ka vastu karva raseerida. Peale iga pikemat tõmmet, tuleb žilett vee all loputada ning veenduda, et karvad on eemaldunud. Korda sama protsessi, kuni oled rahul enda tehtud tööga.

Niisutamine – viimane punkt on sarnane esimesele punktile, ehki siis veelkord niisutamine. Niisutamine on väga oluline, sest tahes-tahtmata raseerimise käigus võib pisut vigastada nahka ja peale raseerimist aotab niisutamine nahka rahustada. Tasub ka silmas pidada seda, et žilett võib tekitada nii öelda kraabitud ala, kuhu on pisut valulik aftershave vedeliku kanda. Aftershave kreem Brummel Puig on sobilik kõikidele nahatüüpidele ning ühtlasi on tegemist ka väga kvaliteetse tootega.

Paljude jaoks oli ilmselt tegemist vana informatsiooniga, kuid kunagi ei ole võimalik liiga palju põhitõdesi üle korrata. Žilett on väga terav ning, milleks tekitada enda näonahale vigastusi, kui tegelikult on võimalik soetada kvaliteetsed tooted, mis aitavad seda vältida. Pardlite või žilettide puhul ei tohi kindlasti valida kõige odavamat toodet vaid oma valik tuleks teha kvaliteedi järgi, saamaks soovitud lõpptulemust.

Kindlasti külasta ka meie e-poodi ja vali endale sobivad tooted ideaalse näo jaoks!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!