PARDLID MEESTELE KINGITUSEKS – ENDISELT VÄGA OODATUD ÜLLATUS

PARDLID MEESTELE KINGITUSEKS – ENDISELT VÄGA OODATUD ÜLLATUS

Käes on aasta viimane kuu, kus mõeldakse tagasi enda aastale, soovitakse parimat uueks aastaks ning veedetakse rõõmsalt koos aega enda kallimatega. Lisaks on varsti käes ka jõulud ning kuuse alune ootab ilusaid ning huvitavaid kinke, mida Jõuluõhtul laiali jagada. Kingituste tegemine on aasta üks viimasemaid raskeid tegevusi kuna liikuda ringi kingimaailmas, kus on väga palju võimalusi, on väga keeruline. Siinkohal toome me aga välja ühe kingiidee justnimelt meestele – pardel.

Pardlid meestele
Pardel on paljudel meestel igapäevases kasutuses, mistõttu uuem ning parem pardel on alati teretulnud. Pardlid ei ole ka kõik väga kallid, mistõttu on nad ideaalsed kingituseks nii jõuludeks kui ka sünnipäevaks. Pardleid on võimalik soetada alla kahekümne euro kui ka peaaegu kahesaja euroseid – hind oleneb pardli lisadest, laadimise kiirusest, kasutusajast ning garantii ajast.

Enne pardli soetamist tuleb aga korralikult läbi mõelda paar aspekti, et kingitus oleks veelgi parem ning läbimõeldum.

Kas vannitoas on olemas vajalike stepsleid e. kas valida juhtmevaba pardel või pigem mitte?
Üks põhjustest, miks kingituste tegemine on nii raske on just väikestele asjadele mõtlemine. Kui kinkida mehele pardel, siis kas ta on võimeline või kas tal on soov laadida enda pardlit selle asemel, et iga hommik see seina lülitisse panna. Juhtmevabad pardlid on just head neile, kellele meeldib habet ajades ringi kõndida, kellel ei ole peegli ees pistikut või kes reisivad tihti. Juhtmega pardleid ei pea laadima, mistõttu jääb ära nn tühja aku habe, samas võin esineda olukordi, kus juhtmevaba pardel tuleb ka kasuks. Nii juhtmevaba kui ka juhtmega pardel on hea ning kumb valida oleneb täielikult inimesest ning tema vajadustest, soovidest.

Veekindel pardel või pigem mitte?
Valikus on siis veekindel pardel, mida võib kasutada samal ajal kui ollakse pesemas, kui ka mitte veekindel, millega tuleb veidi ettevaatlikum olla. Sarnaselt eelnevaga, oleneb ka siin valik inimese vajadustest. Kui habet ajatakse tavaliselt enda toas, koridori peegli ees või muus kohas, mis ei sisalda suurtes kogustes vett, siis sobib mehele väga hästi tavaline pardel. Ajades habet aga vannis või samal ajal end pestes, siis tuleb kindlasti soetada tugev, veekindel pardel.

Kui vaadata juhtmevabade pardlite poole on valikus ka laadimisaeg ning aku kestvus.
Kui reisitakse ning väga tihti ei ole võimalik pardlit laadida ning ka siis on aega vähe, siis on sobilik otsida pardel, mida saab kiiresti laadida ning kaua kasutada. Kuna pardleid on väga palju erinevaid, siis leiab odavamaid pardleid laadimisajaga kuni kümme tundi ning kasutusajaga kuni pool tundi kui ka kallimaid pardleid mille laadimisaeg on tund ning kasutusaeg kuni kolmveerand tundi. Lisaks on võimalik kasutada kiirlaadimist, mis võtab aega vaid viis minutit.

Kokkuvõttes on pardel siiamaani kingitus, mis paneb naeru suule kuna see on igapäevaselt vajalik vahend väga paljudele meestele. Kinkides aga pardlit oleks vaja läbi mõelda mõningad detailid nagu veekindlus, juhtmevabadus, aku eluiga kui ka pardli hind. Nagu ikka tuleb aga kingitust teha salajas ning mis on veel parem kui läbi interneti kingi koju tellimine, seda saab aga teha meie e-poest!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!